Idea Mamawsieci.pl

Idea mamawsieci.pl {kupuje}

Jako mamy, rodzice, wiemy, że czas jest na wagę złota, szczególnie przy dzieciach. Dzieci też szybko rosną, mają różne potrzeby, urządzamy dla nich przestrzeń, potrzebujemy dla nich ubrań, butów, rowerków… Zakupy to nie tylko spełnianie marzeń naszych pociech, ale też konieczność dnia codziennego.

W tym wszystkim pomaga nam Internet, dlatego teraz mamo możesz kupić wszystko co potrzebujesz dla swojego dziecka i dla siebie w jednym miejscu na mamawsieci.pl {kupuje}

Chcemy ułatwiać życie mamom, rodzicom, a jednocześnie dać możliwość zaistnienia w sieci wszystkim tym, którzy do tej pory sprzedają produkty tylko gdzieś stacjonarnie w swoim miejscu zamieszkania.

Dlatego oddajemy do Waszej dyspozycji platformę sprzedażową

Jak ona działa?

Jeśli chcesz sprzedawać to rejestrujesz się, dodajesz produkty, sprzedajesz. My gwarantujemy bezpieczne narzędzie do płatności, stronę na urządzenia mobilne oraz przede wszystkim klientów. Dużo klientów.

Jeśli chcesz kupować to:

Rejestrujesz się, wybierasz produkty, które sprzedają u nas staranie wyselekcjonowane, niezależne marki i producenci; kupujesz, a my pośredniczymy w tym zakupie odpowiadając za obsługę płatności i gwarantując realizację zamówienia lub zwrot pieniędzy.

W promowaniu tejże platformy pomaga nam  starsza siostra  – portal dla mam www.mamywsieci.pl

 

Zapraszamy do zakupów

Zespół Mamawsieci.pl